Forum handlowcy.forumoteka.pl Strona Główna handlowcy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własna firma
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum handlowcy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xiami



Dołączył: 03 Cze 2022
Posty: 22

PostWysłany: Pią Cze 17, 2022 12:22 pm    Temat postu: Własna firma Odpowiedz z cytatem

Jakie macie firmy? My mamy własny gabinet kosmetyczny, jego założenie zawsze było naszym marzeniem. Oczywiście trzeba było załatwić wiele spraw związanych z taką procedurą, w tym zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Środki do dezynfekcji, ale też maseczki, środki do sterylizacji, itp. kupujemy online. Są one dostępne w ofercie sklepu internetowego hurtowni LIMEDIC, którą mogę szczerze polecić. Produkty mają wysokiej jakości, spełniają one nasze wymagania oraz wymagania związane z przepisami bhp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trew



Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 12

PostWysłany: Wto Cze 21, 2022 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy firmę transportową, u nas najważniejsza jest wysoka jakość usług. Nasi kierowcy zawsze docierają na czas, odpowiednio zabezpieczają przewożony towar. Tutaj ważne są sprawne pojazdy, zawsze przed wyruszeniem w trasę, każdy samochód ciężarowy przechodzi kontrolę. Ostatnio jeden pojazd wymagał regeneracji układu hamulcowego i taką usługę wykonali nam fachowcy z firmy BROMSOK TRUCKS z Opola. Poszło im to szybko i sprawnie, oni prowadza także sklep internetowy z różnymi częściami do samochodów ciężarowych. Ofertę mają rozbudowaną, kompleksową, a usługi świadczą rzetelnie, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tisch



Dołączył: 07 Sie 2022
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plusem prowadzenia własnej firmy jest też to, że możemy sobie w każdej chwili wziąć samochód na firmę. Taki leasing to fajna rzecz, bo wrzucasz sobie raty w koszty, a oprócz tego jeździsz sobie nowym autkiem. Ja akurat potrzebowałem większego samochodu, dlatego zdecydowałem się na SUV-a Volvo. W salonie https://volvocarnova.pl/ szybko załatwiłem wszelkie formalności, obsługa bardzo mi pomogła w tym i teraz samochód wykorzystuję do celów firmowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ukalo34



Dołączył: 16 Sie 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 18, 2022 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma to skarb moim zdaniem, a sam jestem przedsiębiorcą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gro56



Dołączył: 13 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2022 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze interesowałem się takimi rozwiązaniami, myślę, że to potrzebne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gro56



Dołączył: 13 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2022 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kto interesuje się własną działalnością gospodarczą lub planuje założyć powinien zasięgnąć odpowiednich informacji, można zajrzeć na stronę https://www.firmowakasa.pl/czy-warto-korzystac-z-leasingu-dla-firm-na-fotowoltaike/ znajdują się tam kluczowe informacje oraz porady jak założyć własną firmę, korzystać z faktoringu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Taktyk67



Dołączył: 23 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2022 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś inspiracje odnośnie tematu? Chętnie się dowiem waszych propozycji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Taktyk67



Dołączył: 23 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2022 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujecie założyć spółkę w Polsce? Jest to dość skomplikowany proces dlatego polecam skorzystać z usług firmy https://oniszczuk.com/uslugi/zakladanie-spolek-za-granica/ na pewno warto to zrobić aby być przygotowanym na każdy problem w trakcie tego procesu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wampir56



Dołączył: 18 Paź 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią Paź 21, 2022 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, że ten temat powstał, potrzebowałem informacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek34



Dołączył: 18 Paź 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pią Paź 21, 2022 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobna mi się ten pomysł i chyba się zdecyduję na to, jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabel



Dołączył: 06 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prowadzicie firmę produkcyjną, to z pewnością wiecie jak ważne są poszczególne instalacje, przewody i rury. Tutaj https://avirago.pl/zawory-plywakowe-armatura-nierdzewna macie sprawdzoną armaturę nierdzewną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Atria



Dołączył: 09 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 10, 2022 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o biuro dla firmy, to warto pamiętać, że istnieje taka opcja jak wirtualna siedziba https://katalog.hoga.pl/wpis/110310/Inkubatory-przedsiebiorczosci/wirtualne-biura.html - co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brunette



Dołączył: 01 Cze 2022
Posty: 109

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie otwartą już stronkę www? Może to głupie pytanie, ale wiecie takie strona to jest wasza wizytówka w sieci, szkoda byłoby więc i tutaj się nie zaprezentować. Wiem, że tworzenie stron internetowych jest trudne, ale są specjaliści tacy, jak chociażby UniqueSeo, którzy stworzą witrynę funkcjonalną i estetyczną na miarę waszych oczekiwań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hometown



Dołączył: 11 Gru 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Gru 11, 2022 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mówimy o reklamie dla biznesu działającego lokalnie, to warto postarać się o pozytywne opinie google pod profilem Google Maps. Tutaj https://lajki.eu/produkt/kup-opinie-google/ można zamówić je w naprawdę wygodnych pakietach, np. z własnymi treściami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Quote



Dołączył: 11 Gru 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 12, 2022 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o social media, to na pewno opłaca się mieć konto na Instagramie - na początku można je doładować followersami z tej strony https://szybkielajki.pl/produkt/obserwacje-na-instagramie/ - to przyśpieszy rozwój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum handlowcy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum