Forum handlowcy.forumoteka.pl Strona Główna handlowcy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czajnik elektryczny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum handlowcy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baltazarr



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 4:00 pm    Temat postu: Czajnik elektryczny Odpowiedz z cytatem

Czajnik elektryczny - jak model Waszym zdaniem najlepiej kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
handek



Dołączył: 31 Sty 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czajnik elektryczny jest bardzo wygodny i dzięki niemu można szybko zagotować wodę. Tutaj https://www.oleole.pl/czajniki,_Ariete.bhtml znalazłem dobrej jakości czajniki i także w różnych kolorach, więc można sobie wybrać go też w pasującym kolorze do kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baltazarr



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 7

PostWysłany: Nie Sty 02, 2022 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie sobie na ten model czajnika - https://www.sfmeble.pl/p/czajnik-50s-style-czarny . Ja mam dokładnie taki u siebie w kuchni i nie narzekam na niego Smile Nie dość, ze super wygląda to jest praktyczny w użytkowaniu. Mam go już jakiś czas i dobrze mi służy. Zerknijcie sobie, mają też więcej modeli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum handlowcy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum